נעים להכיר

עומר נצר

עדי נצר

אנחנו עדי ועומר, הורים לשני קטנטנים ולעסק משפחתי אחד – 'אלבום סיפור'. אנחנו עוזרים למשפחות להוציא לאור בדפוס את הזיכרונות שלהן, התמונות והסיפורים: אלבומי תמונות, סיפורי חיים וגם דבר אחד ייחודי לנו, אלבום שמכיל תמונות וסיפורים של המשפחה, או בקיצור; 'אלבום סיפור'.

כעסק משפחתי, עדי אחראית על העריכה והעיצוב ועומר על הראיונות וכתיבת הסיפורים, כאשר הדברים משלימים זה את זה, וכך יוצאים אלבומים משמחים ומרגשים. לפני שהקמנו את 'אלבום סיפור' עומר עסק בעיתונות ככתב מגזין בתחום התרבות, ועדי ניהלה תחום טכנולוגי בארגון ציבורי גדול.

במהלך חופשת הלידה, לאחר שבתנו השניה נולדה, התחילה עדי לערוך אלבומים עבור המשפחה המורחבת ו"גילתה" את היכולות העיצוביות שלה, ויותר חשוב – שממש משמח אותה להרכיב אלבומים מהתמונות המשפחתיות ולהוציא לאור את הזיכרונות של המשפחה.

כך ניטע לראשונה הרעיון במוחה: "למה בעצם שרק המשפחה שלנו תהנה מזה? אולי ליצור זיכרונות מהאושר של משפחות אחרות יכול להיות מהנה באותה מידה", כך חשבה עדי, וכך באמת היה. כמה פוסטים בפייסבוק שהזמינו משפחות לאפשר לה לסדר, לארגן ולעצב את הזיכרונות שלהן באלבום, הספיקו כדי להתחיל לאסוף קהל לקוחות מרוצים. עדי קיבלה מהם לינק לתיקיית מבולגנת עם אלפי תמונות והם קיבלו בחזרה אלבום מושקע, מעוצב בטעם, בהומור וברגישות, ובו הרגעים הכי יפים בחייהם המשפחתיים אותם הם לא ירצו לשכוח לעולם.

כשהבנו את הפוטנציאל שטמון בעיסוק הזה היה לנו כבר ברור שאלבומים של תמונות בלבד הם רק ההתחלה, ושאותן משפחות תשמחנה לראות את הסיפורים והזכרונות שלהם מופיעים בתוך האלבום גם במילים; אם מדובר בסיפור חיים של סבתא או סבא, או ב'אלבום סיפור' עם סיפורים של כל המשפחה. כך לאט לאט החל להירקם לו עסק משפחתי מובהק, כאשר אני (עומר) מראיין בקשב וברגישות את המשפחות וכותב את הסיפורים שלהן לתוך האלבום, ועדי מרכיבה ומעצבת בחוכמה, בצורה שהכי תתאים להן.

אנחנו מאוד שמחים על כך שיש לנו הזכות לעזור לאנשים לספר את הסיפורים שלהם בתמונות ובמילים, גם למען הדורות הבאים אבל גם בשביל עצמם, כך שיוכלו לעיין באלבום, לחייך בסיפוק, בשביעות רצון ולהרגיש גאים ושמחים במשפחה היפה שלהם.

אנחנו שמחים ללוות משפחות שמעוניינות להכין אלבומים מיוחדים לגיל שנה, לטיול, לאירוע משפחתי או שחשוב להן לתעד את הסיפור של סבא וסבתא באלבום סיפור חיים משמעותי, כזה שמרתק לקרוא בו ונעים לדפדף בו, ובעיקר יכול להתאים ולהיות מעניין במקביל עבור הנכד בן השלוש כמו גם עבור כל אלה שנולדו בדורות שלפניו. אנחנו יודעים שהרבה פעמים מטלת ה"לסדר את האלבום" או "לראיין את סבא וסבתא" יכולה להיות מעייפת ומפחידה, גם בגלל גודל המשימה וגם בגלל העומס הרגשי שדבר כזה מביא איתו לפעמים. לכן פיתחנו תהליך עבודה ומוצר סופי שהופכים את החוויה להרבה יותר קלילה ומשמחת, כי בסוף המטרה .היא לייצר משהו שגם בעוד חמישים שנה תרצו להסתכל בו

כשעובדים איתנו לא צריך בכלל לשבת לבחור תמונות או לכתוב סיפורים, דברו איתנו ותראו כמה קל ומשמח זה יכול להיות.

עדי ועומר נצר

אם הכל נשמע לכם מעולה, אבל זה עוד לא רלוונטי אפשר לקבל תזכורת בתאריך שתרצו

ואפשר גם להמשיך לקרוא אותנו

מיוחד: מבלוג האבהות של עומר