תקנון שימוש

השתדלנו שזה יהיה ממש פשוט

 1. הרישום לרשימת הדיוור מהווה את הסכמתו של המשתמש לחברה לקבל פרטים בנוגע למינו, תאריך הלידה וכתובת הדואר האלקטרוני שלו
  באתר רשאי להשתמש כל אדם בגיר בן 18 ומעלה
  קנייה בטוחה:
 2. אנחנו מייחסים חשיבות מירבית לאבטחת מידע והאתר נבנה תוך חשיבות רבה לכללים בדבר אבטחת המידע והפרטיות באינטרנט ובאתר מסחר אלקטרוני בפרט.
 3. על מנת לשמור על פרטיות ואבטחת המידע, סליקת כרטיסי האשראי באתר מבוצעת ע"י מערכת הסליקה של חברת משולם, חברה הפועלת בהתאם לתקני האבטחה המחמירים של חברות כרטיסי האשראי (PCI DSS). החברה נוקטת באמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור על אבטחת וסודיות המידע לרבות שימוש בפרוטוקול SSL להצפנת המידע.
 4. איסוף נתונים
  כאשר את מבקרת באתר שלנו, אנו עשויים לאסוף ולאחסן מידע מהגלישה שלך כגון נתונים סטטיסטיים על דפים נצפים, תנועה אלהאתר והחוצה. נתוני מודעות, כתובת IP, מידע סטנדרטי ומידע מחברות אחרות, כגון נתונים דמוגרפיים וניווט.
  אנו עשויים לאסוף ולאחסן המידע האישי הבא: כתובת דואר אלקטרוני ופרטי קשר כמו שם, כתובת, תאריך הלידה ומספר טלפון. מידע פיננסי, כגון פרטי כרטיס האשראי נשמר אך ורק אצל חברת האשראי ולא אצלנו. 
 5. שימוש בנתונים:
  המטרה שלנו היא לספק לך חוויה בטוחה, נעימה ויעילה. אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך לכדי לספק את שירות הלקוחות והתמיכה שבקשת, למנוע פעילות לא חוקית ולאכוף את תנאי ההגבלות שלנו. וכדי למדוד ולשפר את השירותים ואת התוכן והפרסום שלנו.
  כמו כן אנחנו משתמשים במידע האישי כדי ליידע אותך על השירותים שלנו, שיווק ממוקד, עדכונים ומבצעי קידום מכירות.
 6. *אנו עשויים לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת על ידי פרסום התנאים המתוקנים באתר זה. כל התנאים המתוקנים באופן אוטומטי ייכנסו לתוקף 10 ימים לאחר שהם פורסמו בתחילה.